OFFICE 365 ZA ŠKOLE, Danijela Naranđa, 01.10.2019.

Poštovani učenici,

Office 365 je sustav koji je najkorištenije desktop alate za izradu sadržaja (Word, Excel, PowerPoint) preselio u oblak, čime je omogućio pristup svim dokumentima u bilo koje vrijeme i s bilo kojeg uređaja spojenog na internet.  Osim spomenutih i već dobro poznatih alata “klasičnog” Microsoft Office paketa, sustav je obogaćen i brojnim različitim alatima koji će vam koristiti u nastavi. Svim učenicima i nastavnicima srednjih škola omogućen je besplatan pristup sustavu Office 365, korištenjem svog elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr.

Svaki korisnik ima na raspolaganju pristup e-pošti s 50 GB slobodnog prostora i 1 TB slobodnog prostora za pohranu osobnih datoteka (One Drive).

Priručnik za rad u sustavu Office 365 za škole možete proučiti ovdje.

IGRA KRIŽIĆ-KRUŽIĆ

4. thk Finger Twister