NOĆ ZA PAMĆENJE

Autor: Željka Ivančok Varga, 1. 6. 2016.

Maturanti naše škole zabljesnuli su 27. svibnja 2016. na večeri prepunoj zabave, druženja, plesa i prisjećanja na lijepe trenutke.

Tradicija je nastavljena i ove školske godine pa smo u restoranu Kristal  do kasno u noć proslavili završetak srednjoškolskog obrazovanja za 16. generaciju maturanata.  Nakon svečanog ulaska maturanata sa svojim razrednicima sve nazočne je pozdravio ravnatelj Tomislav Gregur, potom smo uživali u plesnim koreografijama te od srca zapljeskali nagrađenim učenicima za odličan uspjeh, uzorno vladanje tijekom srednjoškolskog obrazovanja te odlične rezultate na državnim natjecanjima.

Prigodne nagrade primili su sljedećiučenici: Benjamin Mihoci (4.G), Klara Blažeka (4.G), Tihana Balent (4.G), Josipa Golomboš (4.G), Lara Klarić (4.G), Klarisa-Katarina Furdi (4.G), Jakov Glavina (4.G), Esmeralda Slaviček (4.G), Tea Čavlek (4.THK), Monika Novak (4.EK), Klara Radmanović (4.EK), Lara Šestan (4.EK), Manuela Grubešić (4.EK), Lucija Jelačić (4.EK),RinorČočaj (3.SKP), Patricija Srša (3.KU), Krunoslav Sušec (3.KU), Ivana Vereš(3.KU) i Monika Srša (3.PKS1).

Jakov Glavina iz 4.G razreda te Krunoslav Sušec iz 3.KU razreda najbolji su od najboljih, tj. proglašeni su najboljim učenicima četverogodišnjeg i trogodišnjeg obrazovnog programa u šk. god. 2015./2016.

Simpatični voditeljski par iz 4.G razreda činili su Stela Krušelj i Benjamin Mihoci koji nas je još jednom ostavio bez daha kazivajući stihove K. Simonova.

Tijekom večeri učenici 4.EK razreda pripremili su kraći video uradak kojim su se prisjetili svih školskih (ne)prilika i maturalnog izleta te su zahvalili svom razredniku i svim nastavnicima na strpljenju, suradnji, prenošenju znanja i životnog iskustva. Veselje je nastavljeno u natjecateljskom tonu jer je četveročlana komisija trebala izabrati najbolji plesni par. Dakle, učenici su svoja plesna umijeća imali priliku pokazati u različitim glazbenim ritmovima, a najbolji među njima bili su plesači iz 3.KU razreda – Patrik Žličar i Nikolina Topličanec. U odličnom ozračju zabavaje potrajala do ranih jutarnjih sati.

Ove mlade ljude čeka ispit zrelosti stoga je važno odabrati pravi put i stajati čvrsto iza svoje odluke. Ma što odabrali, kamo god krenuli, ne zaboravite biti čovjek!

Dragi maturanti, svima želimo uspješan nastavak školovanja te ostvarenje svih planova koje zacrtate u svom životu, a kad vam sudbina donese limun, pretvorite ga u limunadu:-)

Djelić te atmosfere pogledajte u galeriji slika koju je pripremila profesorica Ivana Martinec!

GALERIJA SLIKA