SŠP otvara nova radna mjesta? :-)

Autor: Đurđica Katanec, 4. 3. 2015.

EKO-ZONA d.o.o. i DRAMITA d.o.o imaju šansu na tržištu. Naše vježbeničke tvrtke uspješno su prezentirane na Sajmu poslova.

U ponedjeljak, 2.ožujka 2015. godine, u sportsko-rekreacijskom centru DG u Prelogu SŠ Prelog je sudjelovala na Sajmu poslova s prezentacijom dviju vježbeničkih tvrtki: EKO-ZONA d.o.o. poduzeće za proizvodnju i prodaju kontejnera i opreme za zaštitu okoliša  te DRAMITA d.o.o. poduzeće za proizvodnju i prodaju namještaja. Manifestacija je sprovedena pod pokroviteljstvom Zavoda za zapošljavanje.

Na našem živopisnom štandu posjetiteljima smo predstavili vježbeničke tvrtke te im objasnili čime se bavimo. Mnogi posjetitelji su ozbiljno shvatili naš «posao» te su se neki od njih raspitivali za radna mjesta kod nas. To je bilo baš zabavno :-)

Posjetili su nas i naši prijatelji iz škole, učenici 4.EK razreda. Bio je to posjet poslovne naravi u okviru terenske nastave. U neformalnom su dijelu obavili kratak «photo session» kraj našeg štanda ;)

Sajam je otvorio ministar rada i mirovinskog sustava gospodin Mirando Mrsić, a nakon toga je naš dragi Žiga raspjevao sve prisutne.

Posjetitelji su bili oduševljeni predstavljanjem Srednje škole Prelog. Učenicima osnovnih škola podijelili smo letke za upis u našu školu. Bilo je to ugodno i opušteno druženje s uvaženim gostima i znatiželjnim posjetiteljima koji su sve više zainteresirani za poduzetnički duh i privatne djelatnosti.

Tekst: Patricija Zadravec i Marija Blagus (3. EK)

GALERIJA SLIKA