Srednja škola Prelog odabrala najbolje učenike i naj maturante

Autor: MARIJA OTO, 29. 5. 2013.

Na maturalnoj je večeri SŠP proglasila najbolje učenike i naj maturante.

U restoranu Kristal u Čakovcu 24. svibnja 2013. održala se dugoočekivana maturalna večer SŠP uz prisutstvo roditelja, profesora, djelatnika škole.  Maturalna je večera jedinstvena, neponovljiva, događa se samo jedanput u životu pa su maturanti i maturantice dali sve od sebe da zabljesnu i zadive sve prisutne. U noći punoj emocija, ponosa, smijeha, zabave i lijepih sjećanja maturanti 2012./2013. dokazali su nam da su se svi mukotrpni ispiti, neprospavane noći i beskrajne obaveze isplatili te su ponosno stali pred nas ne vjerujući da su stigli na sam kraj svog srednjoškolskog puta.

Program su vodili učenici Vanesa Vucković i Andro Damiš.

Ceremonija je otvorena svečanim defileom maturanata koji su, moramo priznati, zasjali u raskošnim odjevnim kombinacijama. Uslijedio je govor ravnatelja Tomislava Gregura koji je pozdravio prisutne s par toplih riječi te našim maturantima poželio sve najbolje u budućnosti. Na red je došla podjela priznanja najboljima, Nagrađeni su bili svi sudionici županijskih i državnih natjecanja te su proglašeni najbolji učenici i naj maturanti.

Titule najboljih učenika s ponosom nose:

• Lara Zrna – najbolja učenica četverogodišnjeg programa (4G2)
  • Patrik Mužina – najbolji učenik trogodišnjeg programa (3.SKK)
  • Valentina Ignac – najbolja učenica pomoćnih kuhara i slastičara (3PKS1)

Titulom naj maturanta, odnosno naj maturantice ponose se:

• Klaudija Lacković (4G2)
  • Alen Jurčec (4.THK)

Odlučni u tome da nas nasmiju do suza, maturanti su se zatim predstavili sa svojim maštovitim skečevima te iznenadili publiku originalnošću i domišljatošću.

Nakon zabavnog programa maturanata, došlo je vrijeme da nam zvijezde večeri pokažu svoje plesno umijeće, a u tome su im drage volje pomogli najponosniji roditelji i, ništa manje ponosni, profesori.

Zabava se je nastavila do ranih jutarnjih sati, ali sigurni smo da je njima prošla u trenu te bi ju ponovili još nebrojeno mnogo puta. Zahvaljujemo svima koji su omogućili da ova večer bude toliko posebna i uspješna, a najviše ovogodišnjim maturantima koji su se zaista potrudili da nas razvesele. Želimo im svu sreću i puno uspjeha u daljnjem životu te da, kako su i sami rekli, ipak u srcu uvijek ostanu djeca.